derz kesme
Derz Kesme
3 Şubat 2017
Hidrolik Beton Kesme
Hidrolik Beton Kesme
3 Şubat 2017
Hava Kompresörü ile beton kırma çalışmalarında faaliyet gösteren 4N Karot, kompresör parkuru ile kompresörlü kırım işlerinizde sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız.   Firmamız, betonda ve asfaltta olası problemler, değişikler veya özel projeler için karot delme ve kesme, karot çıkartma konularında teknolojik hidrolik beton kesme hidrolik duvar kesme, raylı duvar kesme ve teknik tüm konularda kendini geliştirmiştir.
4N Karot, hassas makinelerin kullanımının olmadığı alanlarda kırım işlerinde pratik çözüm yolu olan kompresör ve elektropnömatik kırıcılar ile işlem yapmaktadır.   Beton kırma projelerinizde ihtiyaç duymanız halinde tüm kırma delme işlemlerini profesyonel ekibimiz ile büyük bir hassasiyet içerisinde yaparak, çıkacak olan hafriyat malzemelerini anlaşmaya bağlı olarak en kısa süre içerisinde bulunan ortamdan uzaklaştıracaktır.
Kompresörlü kırım işlemlerinde çevreye verilecek olan rahatsızlık en az seviyeye indirilerek özellikle depreme yönelik bina yükü azaltılma çalışmalarında minimum etkilenme sağlanmaktadır. Kompresörlü yıkım ve kırım işleriniz için firmamızı arayabilir dilerseniz fiyat teklifi alabilirsiniz.