Kompresorlu beton Kirim
Karot Beton Delme ve Kesim
20 Ağustos 2022
beton kesme
Beton Kesme
3 Şubat 2017

Uzun yıllardır sektörde hizmet veren firmamızın müşterilerine sunduğu hizmetlerden birisi de beton delme hizmetidir. Gerekli yöntemler ve uygun teçhizat ile firmamızın profesyonel çalışanları gerek demirli gerekse demirsiz olan betonları talep edilen ölçülerde kolay ve hızlı bir şekilde delerek sizlere hizmet vermektedir. Endüstriyel, elmas uçlu karot başlıklar ile vermiş olduğumuz beton delme hizmetinde derinliği tamamen sizin isteğinize bağlı olarak betonunu demirli ya da demirsiz olması fark etmeksizin uygun yöntemler ile çalışmaktayız. Bu nedenle hizmet sonrasında mutlaka hizmetimizden dolayı memnuniyet dereceniz yüksek olacaktır.

Beton Delme İşlemini Nasıl Gerçekleştiriyoruz ?

Firmamızdan beton delme hizmeti almak için firmamız ile irtibata geçtiğinizde öncelikle firma yetkilerimiz beton delme işleminin gerçekleşeceği alanı analiz ederek sizlere bir fiyat çıkartmaktadır. Fiyat analizinden sonra ise personellerimiz beton delme hizmeti için işe başlamaktadır. Beton delme için kullanmış olduğumuz makineler endüstriyel makineler olmakla birlikte makinelerimizin uçlarında bulunan karot uçlar, elmas olma özelliğini taşıdığından dolayı betonu delerken herhangi bir sorun oluşturmamaktadır, beton delme işlemi tam olarak istediğiniz ölçülerde kolayca gerçekleştirilmektedir. Beton delme işlemi sonrasında meydana gelen atıklar, atık uzaklaştırma ekibi vasıtası ile temizlenerek götürülmektedir. Bu sayede farklı özelliklere sahip olan her beton, 25 milimetre ile 15 milimetre çaplarında başarı ile delinmektedir.

BETON DELME NEDEN YAPILIR? AVANTAJLARI NELERDİR ?

Beton delme, bir çok alanda ve tesisatta gerek duyulan bir işlemdir. Doğalgaz tesisatı, klima tesisatı ve su tesisatı başta olmak üzere beton kesme makinelerinin işlev göremeyeceği alanlarda beton delme işlemine mutlaka gerek duyulmaktadır. Beton delme, bir çok alanda kullanılan bir yöntem olmakla birlikte ayı zamanda karot uçlar ile delindiğinden dolayı oldukça büyük avantajlar sağlamaktadır. Öncelikle beton delme sonrasında delinen beton çevresinde herhangi bir çatlak ve benzeri sorunlar yaşanmamaktadır. Ayrıca firmamızın sunduğu bir hizmet olan beton delme hizmeti, son derece hızlı süren, temiz olan ve gürültüsüz bir şekilde ilerleyen bir iş olmaktadır. Beton delme hizmetimiz için iletişim bilgilerimizden bizlerle irtibata geçerek 7/24 beton delme hizmetimizden faydalanabilirsiniz.